Oferta pracy

Pilarz - Operator piły CNC

AX PROJEKT Sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

AX PROJEKT SP. z o.o. Sp. Komandytowa - Producent wiązarów dachowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Pobieranie materiały - drewna z magazynu,
  • Obsługa piły CNC oraz piły formatowej,
  • Docinanie drewna zgodnie z listą cięć,
  • Impregnacja wyciętych materiałów metodą zanurzeniową,
  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości,
  • Pomoc przy załadunku materiałów do transportu,

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi piły CNC,
  • Umiejętność obsługi piły formatowej,
  • Umiejętność czytania rysunków projektowych - lista cięć,
  • Dyspozycyjność, sumienność, uczciwość,

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i posiadanych kompetencji.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku do aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy