Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pilot wycieczek z językiem angielskim

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 22.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARCHAEOLOGICAL PATHS

    Jeżeli byłeś rezydentem lub tour leaderem w krajach Bliskiego Wschodu i poszukujesz nowych ambitnych wyzwań dołącz do naszego zespołu.

    Opis stanowiska:

    Specjalizujemy się w organizowaniu luksusowych wycieczek dla anglojęzycznych pasjonatów archeologii, historii i nauki.

    Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu doświadczonego tour leadera.

    Bezwzględnie wymagamy:

    • biegłej znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenia w turystyce, pracy tour leadera,
    • nienagannej kultury osobistej,
    • wybitnej dokładności, zaangażowania, dyspozycyjności i kompleksowej, profesjonalnej opieki nad naszymi klientami w trakcie wycieczki,
    • uznania najwyższych standardów obsługi klienta za priorytet w pracy,
    • znajomość kultury i obyczajów Egiptu, Jordanii czy Izraela będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    Szczegółowe warunki współpracy ustalane będą na podstawie dostępności oraz doświadczenia zgłaszających się kandydatów.

    Zapraszamy do współpracy. Kontakt Robert Popławski, tel. 510-460-720.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.