Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pisarz medyczny

Factor Consulting Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji badań klinicznych, w tym m. in.

  • opracowywanie Protokołów badań, wraz z załącznikami i instrukcjami wymaganymi zgodnie ze specyfiką i planami badań

  • opracowywanie Formularzy Świadomej Zgody Pacjenta ICF oraz innych wymaganych zgód zgodnie ze specyfiką i planem badania

  • opracowywanie Broszury Badacza

  • opracowywanie SOP na potrzeby badań

  • przygotowywanie pełnej dokumentacji badania (ITMF) i badacza (ISF)

  • przygotowywanie zmian i aktualizacji dokumentacji badania w trakcie trwania badania

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu struktury i zawartości dokumentów zgodnie z wymogami prawa powszechnie obowiązującego oraz wytycznymi ICH GCP w obowiązującej wersji

  • doświadczenie w tworzeniu podstawowej dokumentacji badań klinicznych (protokół, IB, CRF, ICF)

  • wykształcenie medyczne, biologiczne lub pokrewne

  • min. rok doświadczenia w badaniach klinicznych lub naukowych oraz znajomość języka angielskiego

  • znajomość programów: Microsoft Word, Excel

  • dobrze wykształcone umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność

  • podstawowa wiedza w zakresie procesów opracowania leków, dopuszczania do badań klinicznych oraz do obrotu, bezpieczeństwa farmakoterapii, raportowania bezpieczeństwa

  • podstawowa wiedza w obszarach farmakologii, farmakokinetyki i biostatystyki

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentów technicznych badania klinicznego takich jak: plan zarządzania ryzykiem, raporty bezpieczeństwa, ulotki dla pacjenta, dzienniczki pacjentów

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pełny etat lub część etatu

  • pracę od zaraz

  • system pracy hybrydowy lub zdalny (home office work)

  • atrakcyjną pracę w nowoczesnych Centrach Klinicznych

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pisarz medyczny.

Przewiń do profilu firmy