Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Piwowar

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BROWAR PRZYSTAŃ sp. z o.o.

    Nowootwarty obiekt na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Piwowar

    Miejsce pracy: Chorzów

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za przebieg procesu technologicznego
    • Obsługa urządzeń produkcyjnych
    • Zapewnienie produktu zgodnego ze standardem
    • Prowadzenie bieżącej dokumentacji technologicznej
    • Gospodarka magazynowa surowców i materiałów do produkcji
    • Zapewnienie czystości i higieny w urządzeniach technologicznych, oraz podległym obszarze

    Wymagania:

    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
    • Zaangażowanie i motywacja do pracy
    • Mile widziane doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej branży spożywczej

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia