Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Piwowar

  • Miłosław, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Browar Fortuna w Miłosławiu poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Piwowar
    Miejsce pracy: Miłosław

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za przebieg procesu technologicznego
    • Obsługa urządzeń produkcyjnych
    • Zapewnienie produktu zgodnego ze standardem
    • Prowadzenie bieżącej dokumentacji technologicznej
    • Gospodarka magazynowa surowców i materiałów do produkcji
    • Zapewnienie czystości i higieny w urządzeniach technologicznych, oraz podległym obszarze

    Wymagania:

    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
    • Zaangażowanie i motywacja do pracy
    • Mile widziane doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej branży spożywczej

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie branży spożywczej
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres:

    Browar Fortuna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
    Ul. Wrzesiński 24
    62-320 Miłosław

    lub za pomocą przycisku:

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Browar Fortuna Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Miłosławiu, ul. Wrzesińska 24, 62-320 Miłosław, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, w procesie rekrutacji na stanowisko Elektromechanik oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującymi mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Browar Fortuna Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Miłosławiu, ul. Wrzesińska 24, 62-320 Miłosław, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, w procesie rekrutacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującymi mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”