Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pizzer

Carmelo Pizzeria Bistro

5 8006 200 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:praca w ruchu ciągłym według grafiku 2/2 lub do ustalenia według preferencji
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 11:00 - 22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Trakt Brzeski 50A

Wesoła

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wypiek pizzy w piecu opalanym drewnem.

  • Przygotowanie ciasta i składników .

  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku pizzera.

  • Mile widziane doświadczenie na piecu opalanym drewnem.

  • Punktualność, obowiązkowość ,dobra organizacja pracy.

  • Zaangażowanie w pracę .

  • Bezkonfliktowość , uczciwość, umiejętność współpracy z zespołem.

To oferujemy

  • Pracę według grafiku do uzgodnienia

  • Miłą atmosferę w zespole opartą na współpracy i pomocy

  • Zniżki na posiłki pracownicze.

Nasza pizzeria, restauracja jest zlokalizowana w dzielnicy Wesoła. Działając ponad 10 lat zdobyliśmy wielu stałych gości . Stawiamy na jakość produktów , dobra obsługę i miłą atmosferę pracy. Nasza załoga pracuje u nas wiele lat . Tworzymy małą rodzinę . Zapraszamy również Ciebie , żebyś dołączył do naszego grona .

Przewiń do profilu firmy