Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pizzerman

KONRAD I SŁAWOMIR STROJNOWSCY s.c.

4 4006 100 brutto / mies.
  • Sowia 4, Bąkowo (pow. gdański)
    Bąkowo (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 12:00 - 22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + napiwki + nadgodziny

Sowia 4

Bąkowo (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie włoskiej pizzy zgodnie z przyjętymi w lokalu standardami,

  • dbałość o porządek na stanowisku i w miejscu pracy,

Nasze wymagania

  • dbałość o estetykę wydawanych potraw,

  • utrzymanie dyscypliny pracy i higieny,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • doświadczenie na stanowisku Pizzermana/Pizzaiolo.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w młodym zespole,

  • elastyczny grafik,

  • posiłki pracownicze,

  • stawkę ustalaną indywidualnie, dostosowaną do kwalifikacji.

O nas

Pizzeria Donatello to miejsce, które połączyło pasję gotowania i miłość do ``Wojowniczych Żółwi Ninja``. Wydaje się to niemożliwe, a jednak jesteśmy! Powstaliśmy, aby zaprezentować zupełnie inne, nowe doświadczenie jedzenia pizzy. Restauracja to nie tylko lokal, ale również miejsce, za którym stoją ludzie. Naszym celem jest rodzinna atmosfera i prawdziwie włoski klimat. Pizzę, która wychodzi z naszego pieca wyróżnia chrupiące ciasto z delikatnym rantem, z unikalnego włoskiego przepisu i specjalnie wybranych składników prosto ze słonecznej Italii.