Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pizzerman

Luciano Łukasz Kamecki, Jan Płoszański s.c.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Gdańska 28, Chojnice
    Chojnice, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + napiwki

Gdańska 28

Chojnice

Twój zakres obowiązków

  • tradycyjny wypiek włoskiej pizzy wg wysokich standardów firmy

  • przygotowywanie restauracji do otwarcia

  • zarządzanie i dbałość o zatowarowanie pizzerii

  • dbałość o porządek na stanowisku i w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w wypieku pizzy

  • dużo uśmiechu oraz chęci do nauki i rozwoju

  • pozytywnego nastawienia, inicjatywy, zapału i entuzjazmu w działaniu

  • dbania o naszych gości i wychodzenia na przeciw ich potrzebom,

  • chęci do pracy w zespole (u nas kuchnia i sala to jeden zespół)

  • działania - codziennej organizacji miejsca pracy, uzupełnianie braków towarowych, dbanie o czystość

  • dobrej organizacji pracy, umiejętności ustalania priorytetów, terminowości

To oferujemy

  • bardzo dobre zarobki - 5000 - 6000 zł na rękę

  • pracę w restauracji z marką budującą swoją historię (3 lata na rynku)

  • stabilne zatrudnienie z doświadczonym zespołem, na którym można polegać

  • elastyczny grafik z możliwością dodatkowych zmian

  • pracę w młodym zespole

  • terminowe wynagrodzenie

  • wdrożenia na stanowisku pracy

O nas

Nasza restauracja

Nasza pizzeria powstała z pewnością z przyjaźni i z miłości do jedzenia. To spełnienie marzenia o miejscu, gdzie jedząc, można poczuć klimat Włoch: kulinarną pasję, ciepło i pyszny smak. Jesteśmy miłośnikami włoskiej kultury jedzenia. Tak powstało Luciano - pizzeria specjalizująca się w tworzeniu włoskiej pizzy - dla Was.