Logo Pracuj.pl

Pizzerman

HOTEL GRANO **** w GdańskuO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:

HOTEL GRANO **** w Gdańsku

Pszenna 5

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie pizzy oparte na naszych metodach i recepturach
  • Praca na piecu
  • Robienie ciasta
  • Przestrzeganie standardów jakościowych przygotowywanych potraw
  • Utrzymywanie czystości i dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz sekcji kuchennej
  • Przestrzeganie zasad higieny, dobrej praktyki produkcyjnej i zasad HACCP
  • Współpraca z Szefem Kuchni.

Nasze wymagania

  • Jesteś zainteresowany/a pracą w kuchni o wysokim standardzie
  • Wysokie standardy produkcji potraw nie są Ci obce
  • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej także w weekendy i święta
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Znasz zasady higieny i dobrej praktyki produkcyjnej
  • Znasz zasady HACCP
  • Posiadasz zdolność pracy w zespole
  • Posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich i dobrą organizację pracy
  • Jesteś samodzielny w działaniu i cechuje Cię kreatywność

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
  • Szkolenie stanowiskowe i zewnętrzne szkolenia zawodowe
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Posiłki pracownicze
  • Nagrody za staż pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

O nas

Hotel Grano, należący do grupy hotelowej Grano Hotels, aktualnie otwiera nową restaurację Bistro Młyn. Połączenie wysokiego standardu, doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej i malowniczej gdańskiej starówki to same pozytywy.

Szukamy ludzi przyjaznych, otwartych, z pasją podchodzących do codziennych obowiązków na stanowisko Kucharza oraz Kucharza śniadaniowego.

Proszę o informację, na które stanowisko jest składana aplikacja.

Pizzerman, Pszenna 5, Gdańsk