Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pizzerman

MAŁGORZATA MITKA FHUP AKTIM

18,0020,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Bolesława Orlińskiego 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykręcanie placków, przygotowywanie miejsca pracy, przygotowywanie składników ( krojenie itp), obsługa klienta ( odbieranie zamówień, wybijanie paragonów), sprzątanie miejsca pracy po zakończonym dniu pracy

Nasze wymagania

  • Wymagana książeczka sanepidowska, doświadczenie miłe widziane, chęci do pracy, uprzejmość.

To oferujemy

  • Oferujemy prace w młodym zespole, posiłek (pizza), napoje.

    O nas

    Czyli Pizza szuka PIZZERA! Pizzeria głównie na dostawy i odbiory osobiste, w razie lockdownu się nie zamykamy.