Logo Pracuj.pl

Pizzerman - Kucharz / Kucharka

Regionall Grzegorz KokoszaO firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
27–30
brutto / mies.
kontrakt B2B
28,00–30,00
netto (+ VAT) / godz.
  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 10-22
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Regionall Grzegorz Kokosza

Przytulna 9

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wymagamy podstawowej wiedzy produktowej, chęci do pracy i zaangażowania w powierzone obowiązki.
  • Wymagamy również niezbędnych do pracy technik kucharskich.
  • Orientowanie się w kuchni włoskiej lub francuskiej oraz doświadczenie w kuchni bogatej w ryby i owoce morza będzie dodatkowym atutem.
  • Całej reszty nauczymy - oferujemy pracę pod okiem młodego, ale bardzo doświadczonego szefa kuchni.
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie z możliwościami rozwoju, szkoleniami i awansem - ciągle się rozwijamy.
  • Stawka od 26zł netto (na rękę) w zależności od doświadczenia.
  • Grafik dostosujemy do potrzeb, szukamy kogoś na pełen etat.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kucharz / pizzerman
  • punktualność
  • niezbędne techniki do wykonywania zawodu

Pizzerman - Kucharz / Kucharka, Przytulna 9, Gdańsk