Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pizzerman

RESTAURACJA AGAWA AGATA KALENIAK

30,00 brutto / godz.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, Godziny pracy restauracji
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + napiwki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań a'la carta

  • współpraca i komunikacja z zespołem

  • przygotowywanie dań zgodnie ze standardami firmy

  • dbanie o estetykę wydawanych potraw

  • dbałość o higienę i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć nauki

  • umiejętność organizacji własnej pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • pasja do gotowania

  • punktualność

To oferujemy

  • etat w pełnym wymiarze pracy

  • wynagrodzenie podstawowe + możliwe premie indywidualne w zależności od jakości wykonywanej pracy

  • pracę w przyjaznym i energicznym zespole

  • ręce pełne roboty

O nas

Popularna restauracja w południowej części Wrocławia specjalizująca się w kuchni międzynarodowej poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Kucharz/kucharka./pizzerman. Restauracja znajduje się w Parku, który tętni życiem cały rok, ale w sezonie wiosenno-letnim w szczególności.