Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

PKI and S4B Administrator

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKI and S4B Administrator Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • administrowanie infrastrukturą PKI oraz powiązanymi komponentami,
      • zarządzanie serwerami PKI – konfigurowanie, optymalizacja, hardening, rozwój i projektowanie architektury,
      • zarządzanie cyklem życia certyfikatów przeznaczonych do różnych zastosowań,
      • administrowanie środowiskiem Skype for Business,
      • zarządzanie serwerami Skype for Business – konfigurowanie, optymalizacja, hardening, rozwój i projektowanie architektury,
      • administracja i rozwój JIRA Software, JIRA Service Desk oraz Confluence,
      • administrowanie systemami Windows oraz aplikacjami Systemu Informatycznego,
      • prowadzenie bieżącej dokumentacji realizowanych zadań, przygotowywanie dokumentacji technicznych dot. administrowanych systemów, bieżące utrzymanie bazy wiedzy,
      • testy i wdrażanie nowych wersji aplikacji/systemów,
      • zapobieganie powstawaniu oraz eliminowanie incydentów i problemów,
      • uczestnictwo w pracach wdrożeniowych nowych rozwiązań.
    Wymagania:
      • minimum 2 lata doświadczania na stanowisku administratora PKI, Skype for Business/Lync,
      • zaawansowana znajomość administracji usług MS PKI, Skype for Business, IIS,
      • bardzo dobra znajomość PowerShell,
      • znajomość administracji JIRA Software, JIRA Service Desk oraz Confluence,
      • podstawowa znajomość języka SQL – bazy danych Microsoft SQL Server,
      • instalacja, konfiguracja i administracja systemami Windows Server 2012, 2016,
      • podstawowa umiejętność administracji usługami Active Directory, ADFS, DNS, LDAP, Exchange 2013/2016, SharePoint 2016, SCCM,
      • podstawowa znajomość konfiguracji sieci i urządzeń,
      • język angielski – co najmniej w zakresie czytania dokumentacji technicznych,
      • gotowość do pracy w systemie zmianowym i do zdalnych dyżurów telefonicznych,
      • zaangażowanie, inicjatywa i dobra organizacja pracy,
      • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
      • zdolności analityczne,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i umiejętność szybkiego uczenia się.
    Oferujemy:
      • udział w nowatorskim projekcie bankowym,
      • okazję do rozbudowania Twojego życiorysu o historie dotyczące kluczowych dla polskiego rynku tematów w obszarze bankowości,
      • rozwój w gronie inspirujących Superbohaterów, dysponujących różnymi mocami w obszarze IT, w dziedzinie bankowości,
      • pracę w ambitnym zespole profesjonalistów, którzy zmienią oblicze polskiej bankowości,
      • przestrzeń wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań,
      • pracę w komfortowym, wygodny i nowoczesnym biurze,
      • umowę o pracę oraz pakiet atrakcyjnych benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna).