Oferta pracy

PL/SQL Developer

UNIQA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, programowanie, testowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań

  • prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle

  • tworzenie, rozwój i implementacja oprogramowania w PL/SQL i/lub SQL

  • strojenie wydajnościowe procedur SQL i zapytań do bazy danych

  • opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej

  • przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania

  • prowadzenie ustaleń z jednostkami biznesowymi w zakresie implementowanych zmian

  • współpraca z innymi programistami oraz biznesem w metodyce Agile

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z programowaniem w języku PL/SQL i/lub SQL

  • zaawansowana znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL w tym technik optymalizacji stosowanych w systemach relacyjnych oraz raportowych

  • bardzo dobra znajomość RDBMS Oracle w zakresie projektowania baz danych i aplikacji,

  • bardzo dobra znajomość narzędzi: TOAD, SQL Developer, Git, Jenkins, JIRA, Confluence

  • umiejętność pracy wg. metodyki Agile (Scrum, Kanban)

  • umiejętność diagnozowania problemów i efektywnego reagowania w celu ich usunięcia

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

  • umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji

  • umiejętność pisania dokumentacji kodu

  • skuteczność w działaniu, dokładność, sumienność, samodzielność i kreatywność

  • dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • znajomość zagadnień ubezpieczeniowych

  • wiedza z zakresu integracji aplikacji (wykorzystanie różnych interfejsów np. WebServices)

  • znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania

  • znajomość liquibase

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w IT

  • możliwości rozwoju zawodowego i realny wpływ na rozwiązania informatyczne stosowane firmie w branży ubezpieczeniowej

  • pakiet benefitów pozafinansowych, w tym prywatną opiekę medyczną i kafeterię benefitową

  • elastyczne godziny pracy

  • umowę b2b

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy