Oferta pracy

PL/SQL Developer

SII Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 22 maj 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Królowej Jadwigi 43

Wilda

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle DB

  • PL/SQL

  • SQL

O projekcie

Dołącz do naszej wyspecjalizowanej jednostki skupiającej ekspertów z dziedziny analizy, modelowania, administrowania i programowania bazy danych Oracle.

Zajmujemy się przetwarzaniem ogromnych ilości danych. Tworzymy, utrzymujemy i rozwijamy przepływy danych ETL.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań w Oracle DB i PL/SQL

  • Rekomendowanie zmian i wdrażanie dobrych praktyk

  • Proponowanie działań optymalizacyjnych

  • Analiza potrzeb biznesowych

  • Implementacja wymagań biznesowych z użyciem PL/SQL

  • Analiza wydajności bazy danych

  • Refaktoring kodu

  • Optymalizacja zapytań SQL oraz funkcji/procedur PL/SQL

  • Współpraca z zespołem DBA

  • Optymalizacja zapytań SQL

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w pracy z relacyjnymi i analitycznymi bazami danych

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle o dużym wolumenie

  • Bardzo dobra znajomość języka SQL i PL/SQL

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność szybkiego wdrażania się w nowe projekty

  • Wysoka samoorganizacja

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Tak się u nas pracuje