Oferta pracy

PL/SQL Developer

Avenga PolandO firmie

110‐130 zł / godz. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Avenga Poland

Warszawa

Warszawa

PL/SQL DeveloperNumer ref.: SZA/PLSQL/WAW/10

ZADANIA:

  • prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle
  • projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL i obliczeniowych, głównie w zakresie kalkulacji RWA i wymogów kapitałowych banku
  • projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych oraz udostępnianie danych narzędziom raportowym BI
  • testowanie rozwiązań informatycznych
  • opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej
  • przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania
  • przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu
  • prowadzenie ustaleń z jednostkami biznesowymi (pion ryzyka) w zakresie implementowanych zmian
  • reverse engineering oprogramowania zaimplementowanego w technologii SAS w celu jego migracji do innych technologii

WYMAGANIA:

  • doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle,
  • doświadczenie z zakresu programowania SAS 4GL
  • dobra znajomość RDBMS Oracle 11g / 12c lub wyższych w zakresie projektowania baz danych i aplikacji,
  • bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL,
  • znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko PL/SQL Developer.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy