Oferta pracy

PL/SQL Oracle Developer (Insurance)

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.

Królewska

Warszawa

Opis stanowiska:

CGI jest globalnym dostawcą usług informatycznych i biznesowych, świadczącym wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego, integracji systemów i outsourcingu. Z ponad 78000 profesjonalistami w 40 krajach, z czego prawie 500 w Polsce w 3 miastach, CGI jest światowym liderem w przekształcaniu innowacji, informacji i technologii w sukces naszych klientów. Jest to połączenie, które otwiera wiele elastycznych ścieżek kariery.

Jeśli dołączysz do nas w CGI, otrzymasz możliwość stania się właścicielem, co oznacza, że możesz wpływać na przyszłość firmy, budować sukces i brać udział w tworzeniu wartości. Jako właściciele jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i wpływa to na to, jak współpracujemy z naszymi klientami i między sobą.

Twoje przyszłe obowiązki:
  • Praca w zespole kilkuosobowym w roli developera
  • Zbieranie wymagań
  • Projektowanie, opracowywanie oraz implementacja struktur i algorytmów w technologii PL/SQL
  • Uczestnictwo w projektach dla klienta z sektora ubezpieczeniowego
Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z wykorzystaniem SQL
  • Praktyczna znajomość języka PL/SQL (min. 3 lata)
  • Doświadczenie w optymalizacji kodu PL/SQL
  • Praktyczne doświadczenie w RDBMS Oracle w zakresie projektowania baz danych i aplikacji
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (GIT, SVN)
  • Dobre zorganizowanie, samodzielność, dokładność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (min. czytanie dokumentacji technicznej)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy z danymi z różnych obszarów businessowych
  • Wysokie umiejętności personalne, komunikatywność oraz nastawienie na pracę zespołową
  • Doświadczenie w pracy dla instytucji ubezpieczeniowych
Nasza oferta:
  • Umowa o pracę
  • Opieka zdrowotna / Medicover Maxima
  • Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
  • Multisport Plus i program Oxygen
  • Profit Participation Plan – dzielimy się zyskami
  • Premiowany program poleceń, standardowo 6k PLN
  • Praca Twórcza – autorskie koszty uzyskania przychodów
  • Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
  • Prezenty okolicznościowe i świętowanie rocznic
  • Program wsparcia pracowników i dodatkowe ubezpieczenie w podróży
Zaoferujemy Ci coś więcej niż pracę:

Sukces CGI wynika z talentu i zaangażowania naszych Memberów. Jako jeden zespół dzielimy się wyzwaniami i nagrodami wynikającymi z rozwoju naszej firmy, co wzmacnia naszą kulturę własności.

Dzięki nam będziesz mieć wiele okazji, aby zatroszczyć się o siebie i otaczających Cię ludzi. Będziesz mieć możliwość pracy z głównymi lokalnymi i globalnymi klientami z różnych branż w wymagających projektach, które mają prawdziwy wpływ na naszą przyszłość.

Z nami, w CGI, możesz rozwijać swoją karierę jako ekspert lub podjąć nowe kroki w kierunku stanowiska kierowniczego. Uzyskasz pełne wsparcie, które pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

To właśnie nazywamy „a membership beyond the ordinary”

Ready to be a Member?

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
  1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 16, 00-103 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybraną ofertę pracy. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie e-maila na [email protected] . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 16, 00-103 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie e-maila na [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Rekomendacje kandydatów ze strony firm rekrutacyjnych uprzednio nie zaproszonych do współpracy z CGI nie będą rozpatrywane.
CGI jest pracodawcą oferującym równe szanse.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy