Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Placowy - Przygotowywanie aut do sprzedaży

Autohero Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jagiellońska 88B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Autohero Polska Sp. z o.o.

Jagiellońska 88B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób do pracy polegającej na przygotowaniu aut do sprzedaży w komisie samochodowym Autohero. Głównym obowiązkiem jest dbanie o czystość aut i estetyczną ekspozycję samochodów na placu.

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • sumienność i dokładność.

Mile widziane

  • doświadczenie w prostych pracach manualnych przy samochodzie.

To oferujemy

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie (wynagrodzenie uzależnione jest od przepracowanych godzin).

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 4.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

W Polsce posiadamy również flagowy showroom znajdujący się w hali kultowej fabryki FSO.

Przewiń do profilu firmy