Planista Produkcji

  • Koziegłowy (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-21
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-09-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PRESS-METAL NATALIA KUKIEL działa od 2007 roku. Zajmujemy się kompleksową obróbką blach.

    Wykonujemy:

    • cięcie laserem CNC
    • ciecie rur i profili
    • gięcie CNC
    • malowanie proszkowe
    • wykrawanie
    • spawanie, zgrzewanie

    Zapewniamy naszym klientom fachową obsługę w wyżej wymienionym zakresie. Posiadamy doskonale wykwalifikowana kadrę pracowniczą oraz profesjonalne i nowoczesne maszyny renomowanych producentów.

    Nasz park maszynowy jest sukcesywnie rozszerzany i wzbogacany, tak aby spełniał wszystkie wymagania klientów.

    PLANISTA PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Koziegłowy (pow. poznański)

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. Średnie,
    • doświadczenie min. 3 lata w pracy na stanowisku planisty w firmie produkcyjnej,
    • komunikatywność,
    • sumienność i dokładność,
    • znajomość środowiska MS Office (szczególnie Excel, Word),
    • mile widziana znajomość Programu Subiekt GT,
    • znajomość lub gotowość nauki podstaw rysunku technicznego,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • podzielność uwagi,
    • wysoka kultura osobista.

    Obowiązki:

    • sporządzanie planów produkcyjnych,
    • tworzenie harmonogramów i ustalania terminów realizacji zamówień Klientów,
    • nadzór nad zapewnieniem materiałów niezbędnych do produkcji,
    • stałe monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę stacjonarną w stałych godzinach,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • przyjazną atmosferę oraz pełną wyzwań pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • umowę o pracę.

    Bezpośredni dojazd do siedziby firmy komunikacją miejską MPK Poznań liniami 320 i 323 z Ronda Śródka

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: