Oferta pracy

Planista/Analityk

GREENPOINT S.A.O firmie

GREENPOINT S.A.

Mariana Domagały 3

Kraków

GREENPOINT to polska marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Krakowie przy ulicy Gdańskiej. Dziś mamy ponad 165 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci modowych w Polsce. Nasza marka powstała z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj wspólnie z nami markę Greenpoint.

Opis stanowiska:

  • analiza danych historycznych i trendów sprzedaży
  • opracowywanie krótko i długookresowych prognoz sprzedaży
  • monitorowanie dokładności prognoz
  • wspieranie procesu podejmowania decyzji biznesowych
  • tworzenie raportów cyklicznych
  • analityczne wsparcie działów produktu i sprzedaży
  • opracowywanie struktury asortymentowej kolekcji
  • przygotowanie prezentacji analizowanych danych
  • tworzenie nowych narzędzi ułatwiających codzienną pracę działów współpracujących

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość pakiet MS Office, z nastawieniem MS Excel, MS Access
  • znajomość języków programowania VBA oraz SQL
  • znajomość systemów Business Intelligence
  • zdolności analityczne i umiejętność jasnego przedstawiania problemów i rozwiązań
  • umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych
  • konsekwencja i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • znajomość branży odzieżowej będzie rozpatrywana w charakterze dodatkowego atutu

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • zniżki na nasze produkty

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy