Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista

VG Polska Sp. z o.o.

  • plac Kilińskiego 1, Chełmek
    Chełmek, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

plac Kilińskiego 1

Chełmek

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie procesów produkcji, zarządzanie zamówieniami produkcyjnymi

  • Systemowa kontrola zamówień technicznych

  • Kontrola dokumentacji produkcyjnej

  • Sprawdzanie dostępności surowców do produkcji

  • Bieżące informowanie koordynatorów wydziałów produkcyjnych o zmianach w planie

  • Prowadzenie analizy mrożenia planu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, zarządzanie)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Biegła znajomość programu MS Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Mile widziane

  • Umiejętność poruszania się po systemach produkcyjnych oraz podstawowa znajomość systemów zintegrowanych (np. SAP)

To oferujemy

  • Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w kraju i za granicą

REKRUTACJA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:

  • weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów

  • rozmowy kwalifikacyjne

Miejsce pracy:

Chełmek

VG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmku Plac Kilińskiego 1, należy do grupy kapitałowej VAN GENECHTEN PACKAGING,

producenta i specjalisty w dziedzinie opakowań kartonowych.

Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom opakowania naszych klientów są niepowtarzalne. Nasze dziewięć fabryk jest mocno zakorzenionych w siedmiu krajach Europy.

Przewiń do profilu firmy