Oferta pracy

Planista Dostaw Towarów

Grupa AmicaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.

Obecnie do Pionu Zakupów- Dział Logistyki Towarowej
poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista Dostaw TowarówNumer ref.: PDT/08/2020

Opis stanowiska:

  • Bieżące planowanie stanów magazynowych w celu zapewnienia odpowiedniej dostępności towarów do sprzedaży. W ramach obowiązków zalicza się: m.in.: składanie zamówień towarów u dostawców z Azji i Europy, monitorowanie terminowości dostaw, analiza stanów magazynowych,
  • Wykonywanie szczegółowych analiz / raportów dot. Podstawowych KPI dla wszystkich spółek Grupy Amica,
  • Wdrażanie narzędzi IT i/lub funkcjonalności SAP wspierających pracę działu,
  • Organizowanie transportu morskiego oraz lądowego, tj. składanie zlecenia, koordynowanie realizacji, rozliczanie zlecenia transportowego, kontrola i ewidencja kosztów transportu
  • Koordynowanie procesu dostaw do magazynu w ramach spółki Amica S.A.
  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) na wymaganym poziomie,
  • Możliwość udziału w projektach dotyczących optymalizacji procesów zakupowych oraz zarządzania zapasami w międzynarodowym środowisku.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w organizacji transportu morskiego lub planowaniu dostaw
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość przepisów handlu zagranicznego oraz rozliczeń międzynarodowych
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Dokładność w wykonywaniu bieżących obowiązków
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość programu SAP R3

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Atrakcyjny system premiowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy