Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Planista ds. Mechanicznych (specjalista) w Dziale Utrzymania Ruchu

SOLVAY SP. Z O.O.O firmie

SOLVAY SP. Z O.O.

Toruńska 222

Włocławek

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.solvay.com

Obecnie do naszego zespołu w Zakładzie Produkcyjnym we Włocławku szukamy kandydata/kę na stanowisko:
Planista ds. Mechanicznych (specjalista)
w Dziale Utrzymania Ruchu

Główne zadania:

  • Zapewnienie przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas realizacji zadań UR
  • Planowanie oraz organizowanie prac mechanicznych (w systemie SAP) dla podległych zespołów roboczych (zasoby, czas, części, narzędzia, urządzenia)
  • Realizacja przeglądów prewencyjnych i inspekcji oraz zadań poinspekcyjnych
  • Wystawiania zleceń pracy w systemie SAP wraz z ich rozliczeniem
  • Tworzenie planów pracy z uwzględnieniem zasad BHP (udział w ocenie ryzyka dla danej pracy)
  • Nadzorowanie wykonywanych prac mechanicznych, zbieranie informacji po zakończonych pracach i ich dokumentowanie
  • Opieka nad działaniem urządzeń mechanicznych w podległym obszarze
  • Dbanie o aktualną dokumentację urządzeń w podległym obszarze
  • Zakup i nadzorowanie części zamiennych dla urządzeń z podległego obszaru
  • Udział w projektach inwestycyjnych
  • Udział w tworzeniu budżetu dla podległego obszaru
  • Tworzenie zakresów remontowych
  • Przygotowywanie niezbędnych procedur oraz instrukcji pracy

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymaniu Ruchu,
  • znasz j. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (w tym terminologię techniczną)
  • znasz podstawowe aplikacje IT (MS Office)
  • posiadasz kompetencje interpersonalne takie jak: komunikatywność, zarządzanie zespołem, dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP gr 1, 2, 3 „D”
  • Znajomość systemu SAP, Auto CAD i TPM
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej strukturze, szkolenia, wsparcie profesjonalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pakiet socjalny
  • benefity pozapłacowe: prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do posiłków oraz pakietów sportowych, ubezpieczenie na życie

Wymagane dokumenty:

  • CV (w języku polskim oraz angielskim).

Ogłoszenie archiwalne