Oferta pracy

Planista ds. Personelu

Freightliner PL

  • Rybnik

    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i prowadzenie nadzoru nad czasem pracy drużyn trakcyjnych

  • bieżący kontakt z maszynistami i informowanie o pracy

  • prowadzenie i aktualizowanie grafiku

  • planowanie szkoleń oraz pouczeń okresowych we współpracy z innymi działami firmy

  • rejestracja danych w systemie zarządzania ruchem kolejowym

  • kontakt z klientami spółki

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy i zdolność analitycznego myślenia

  • efektywna komunikacja – umiejętność budowania szacunku w rozmowach telefonicznych

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (zmiany 7:00-19:00 i 19:00-7:00) według ustalonego wcześniej harmonogramu

  • skrupulatność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z planowaniem grafików i zarządzaniem czasem pracy oraz znajomość przepisów dotyczących czasu pracy (w szczególności systemu równoważnych norm czasu pracy)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, w której 86% pracowników twierdzi, że to Najlepsze Miejsce Pracy, co zostało potwierdzone miejscem wśród Top 15 Najlepszych Miejsc Pracy 2021 Great Place to Work ©

  • pracę w nowoczesnym biurze, w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy (Metro Politechnika)

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, programy sportowe)

  • możliwość udziału w inicjatywach wewnętrznych oraz projektach non-profit wspierających organizacje społeczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Działem HR lub przesłanie CV: Aplikuj

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną, dużą spółką należącą do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie, którego większościowym udziałowcem jest wiodący fundusz inwestycyjny Brookfield. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy