Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista ds. Planowania Procesu Napraw

  • Janki (pow. pruszkowski), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Jesteśmy polskim oddziałem CTDI – globalnej firmy, oferującej kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań inżynieryjnych, serwisowych i logistycznych dla przemysłu komunikacyjnego. CTDI posiada 93 oddziały w 27 krajach na wszystkich kontynentach i zatrudnia 14 000 Pracowników.

Głównym obszarem naszej działalności jest serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, największych światowych Producentów takich jak Microsoft, Samsung, HTC, Lenovo czy Huawei. W naszych trzech lokalizacjach w Jankach pod Warszawą zatrudniamy około 600 Pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje Kandydatów na stanowisko:
PLANISTA DS. PLANOWANIA PROCESU NAPRAW
Miejsce pracy: Janki k/Warszawy
Główny cel stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości, terminowości realizacji procesu napraw telefonów, płyt głównych oraz monitorowanie zapasów materiałów potrzebnych do realizacji procesu napraw i wysyłki.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie planów napraw krótko i długoterminowych
  • Przygotowanie zleceń serwisowych w oparciu o dane Klienta
  • Bieżąca kontrola i korekta wykonania planów produkcyjnych
  • Analiza oraz raportowanie odchyleń planów serwisowych
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby planu produkcyjnego i budżetu
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów optymalizacji zmierzających do doskonalenia istniejących systemów planowania i analizowania produkcji
  • Monitorowanie stanów surowców i materiałów produkcyjnych oraz zarządzanie zapasami komponentów
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie i raportowanie działań

Wymagania:

  • Min. średnie wykształcenie – preferowane wyższe (kierunki: ekonomia, logistyka, zarządzanie produkcją)
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe w planowaniu w obszarze produkcyjnym
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Umiejętności zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji oraz możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

 Aplikacje sprawdzamy na bieżąco.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
klikając poniższy przycisk Aplikuj:

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami spełniającymi wymagane kryteria, w terminie dwóch tygodni od publikacji ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014 r. Poz.1182.)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się