Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista ds. planowania produkcji

PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE TOMASZ ŁYSOŃ SP. Z O.O. SP. K.

  • 148
    Klecza Dolna (pow. wadowicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

148

Klecza Dolna (pow. wadowicki)

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „ŁYSOŃ” istnieje na rynku od 1995 roku, zajmujemy się przede wszystkim produkcją sprzętu pszczelarskiego. Na rynku europejskim jesteśmy jedną z największych firm w tej branży. Specjalizujemy się w produkcji uli styropianowych oraz sprzętu pszczelarskiego, takiego jak miodarki, urządzenia do kremowania, odsklepiania, dozowania miodu itd. Ciągły rozwój technologiczny i zmiany na rynku wymagają od nas elastyczności - wprowadzamy do oferty sprzęty wysoko wyspecjalizowane technologicznie, a zarazem dostępne dla każdego.

Opis stanowiska:

  • tworzenie szczegółowych harmonogramów produkcji (opracowywanie i nadzorowanie planów produkcyjnych),
  • modyfikowanie planu produkcji w przypadku opóźnień/zmian,
  • monitorowanie obłożenia maszyn i zapewnienie optymalnego wykorzystania możliwości produkcyjnych,
  • tworzenie planów dostaw komponentów,
  • utrzymanie poziomu zapasów komponentów, które zapewniają niezakłócony proces produkcji,
  • przygotowywanie danych, raportów, analiz,
  • bieżąca współpraca z działem produkcji,
  • optymalizacja procesów,
  • uczestnictwo w projektach

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (o profilu zarządzanie produkcją),
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing (takich jak VSM/VSD),
  • praktycznej znajomości MS Office (MS Excel na poziomie zaawansowanym),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenie przygotowujące do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne