Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista ds. Przygotowania Produkcji (K/M)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    poszukuje kandydatów do pracy w obszarze planowania produkcji na stanowisko:

    Nr ref.: Nr Ref. 32/2019,
    Miejsce świadczenia pracy:
    PIT-RADWAR S.A.,
    WARSZAWA, ul. Poligonowa 30,
    Wymiar etatu: pełny

    Opis stanowiska

    • Planowanie zleceń produkcyjnych w systemie Microsoft Dynamics AX 2009;
    • Monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych, analiza odchylenia w odniesieniu do harmonogramów, bieżąca korekta założeń produkcyjnych;
    • Optymalizacja kluczowych ustawień w systemie mających wpływ na planowane terminy;
    • Tworzenie analiz dot. Kluczowych wskaźników efektywności produkcji;
    • Udział w pracach zespołów ds. zarządzania projektami;
    • Współpraca z innymi działami operacyjnymi w celu terminowej realizacji zleceń produkcyjnych.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: Zarządzanie Produkcją;
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie planowania produkcji w systemach ERP;
    • Znajomość cyklu produkcyjnego oraz metod i technik produkcji;
    • Wysokie zdolności analityczne;
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
    • Znajomość Ms Project;
    • Dokładność, odpowiedzialność, zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
    • Wiedza z zakresu zarządzania projektami.

    Dodatkowym atutem będzie

    • dobra znajomość systemu Microsoft Dynamics AX 2009 Moduł Produkcja.

    Oferujemy

    • Umowę o pracę;
    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
    • Pracę w zespole wśród profesjonalistów;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Dofinansowanie do karty Multisport;
    • Dofinansowanie do wypoczynku;
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia;
    lub składać osobiście w siedzibie Biura Kadr PIT-RADWAR S.A., 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30, z dopiskiem Nr Ref. 32/2019
    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne do PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę /Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PIT-RADWAR S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poligonowej 30 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.". W każdym aasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: [email protected]

    bottom