Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista ds. zakupów w centrali firmy

Klima-ThermO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dwuosobowym dziale odpowiedzialnym za realizację zamówień u zagranicznych dostawców strategicznych

  • Prace analityczne w systemie SAP (analiza stanów minimalnych, raporty braków, terminów realizacji, raportowanie kluczowych wskaźników), współpraca ze strukturą handlową (raporty braków w dostępności urządzeń na projekty)

  • Współpraca z działem logistyki i exportu w zakresie realizacji zakupów do spółek zagranicznych

  • Zarządzanie i koordynacja procesów zakupowych pozostałych kategorii, w tym raportowanie możliwości optymalizacji kosztów generowanych w łańcuchu dostaw

  • Operacyjna współpraca (korespondencja) z dostawcami zagranicznymi, wymagająca znajomości języka angielskiego

Podział czasu pracy
100%

praca biurowa

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów, na stanowisku wymagającym pracy z systemem klasy ERP, tworzeniem analiz i raportów na potrzeby zarządcze

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w korporacji o międzynarodowej strukturze

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym efektywną komunikację z dostawcami zagranicznymi

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym + uprawnienia do uzyskania premii półrocznej zapisanej w Regulaminie Pracy

  • Możliwości uczenia się i rozwoju, także w kontekście wdrażania nowych narzędzi jak system SAP Hana

  • Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników

  • Możliwość dofinansowania nauki na studiach czy dodatkowych kursach zawodowych

  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego i medycznego

  • Karty sportowe

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, gdzie Pracodawca odprowadza 3,5% wartości wynagrodzenia brutto Pracownika na jego indywidualne konto emerytalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin