Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Planista ds. zakupów

Teknosystem Spółka z o.o. O firmie

  • Małowiejska 25
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Teknosystem Spółka z o.o.

Małowiejska 25

Warszawa

Teknosystem Sp. z o.o. od roku 1990 jest uznanym producentem i dostawcą kompletnych systemów elektrotechnicznych, wiązek kablowych oraz szerokiej gamy wyrobów światłowodowych
do kluczowych odbiorców przemysłowych operujących na rynku europejskim

Opis stanowiska:

  • sporządzanie zamówień zakupu zapewniających ciągłość produkcji,
  • negocjacje cenowe z dostawcami, wyszukiwanie nowych dostawców lub producentów,
  • kontrola cen na fakturach zakupowych.

Wymagania:

  • znajomość systemów ERP (Navision,  SAP), MS Office,
  • znajomość języka angielskiego,
  • skrupulatność, sumienność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • codzienne wyzwania i dynamiczne środowisko pracy,
  • program emerytalny PPE,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne