Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista

CAT LC Polska Sp. z o. o.

Ożarowska 40/42

Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja przejazdów liniowych

  • Kontrola wskaźników wypełnienia aut oraz reagowanie na niezgodności

  • Optymalne wypełnienie aut

  • Optymalizacja przejazdów dystrybucyjnych

  • Rozwiązywanie problemów w zakresie przejazdów liniowych i dystrybucyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi tj. giełda transportowa;

  • znajomość zasad transportu drogowego będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • zdolności komunikacyjne, determinacja w dążeniu do celu, entuzjazm do pracy;

  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 12-20-13-21;

  • rzetelność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

To oferujemy

  • system opieki wdrożeniowej

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • nieodpłatna nauka jęz. angielskiego

  • spotkania integracyjne, zajęcia w grupach sportowych, projekty CSR

  • możliwość poznania metodyki projektowej

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie grupowe

  • karty lunchowe

  • atrakcyjne świadczenia z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja wstępna dokumentów aplikacyjnych

2

Wywiad kompetencyjny

3

Test wiedzy praktycznej i/lub test językowy

4

Spotkanie z kierownikiem działu

5

Finalna decyzja rekrutacyjna

Groupe CAT, której częścią jest CAT LC Polska, jest jednym z europejskich, niezależnych liderów branży transportowej i logistyki samochodowej aktywnie działającym na rynkach międzynarodowych od ponad 60 lat.

Przewiń do profilu firmy