Oferta pracy

Planista / Dyspozytor

Balticon SAO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Balticon S.A poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie tras aut ciężarowych na terenie Polski i Europy.
  • Dysponowanie ładunkami oraz autami w zakresie optymalizacji procesów.
  • Współpraca ze współpracownikami w procesie przyjmowania, realizacji oraz zakańczania zleceń spedycyjnych.
  • Wyliczanie dostępnego czasu pracy kierowców, analiza oraz wyszukanie najbardziej optymalnych rozwiązań dla kierowców.
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami.
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności operacyjnej.
  • Analizowanie oraz archiwizowanie dokumentów.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, klientami oraz kierowcami.

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość branży transportu drogowego oraz morskiego.
  • Znajomość topografii Polski.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność.
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.

Mile widziane:

  • Znajomość branży kontenerów morskich.
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz z zakresu czasu pracy kierowców.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię.
  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej z siedzibą w Polsce.
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny – częściowo finansowane przez firmę.
  • Karta Multisport.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy i szkolenie.
  • Szkolenie produktowe prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów.
  • Pracę z doświadczonym zespołem w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Jeżeli wahasz się nad zmianą pracy ze względu na zbliżający się okres urlopowy, aplikuj do nas. Urlopy są dla nas ważnym uzupełnieniem pracy, więc znajdziemy w kalendarzu czas na Twój odpoczynek.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy