Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista dyspozytor

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Balticon SA

    Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży transportu, spedycji i logistyki kontenerowej z siedzibą w Gdańsku i Gdyni oraz oddziałami w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

    Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych jesteśmy liderem na polskim rynku operatorów depotów i świadczymy usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

    Naszym celem jest nie tylko utrzymanie pozycji lidera, ale przede wszystkim ciągły rozwój i doskonalenie własnej oferty usług depotowych, wychodząc naprzeciw zmieniającym się wymaganiom międzynarodowego rynku kontenerowego. Zatrudniamy zespół młodych i dynamicznych ludzi, którzy chcą rozwijać się razem z firmą, jak również doświadczonych specjalistów, poszukujących stabilnego i wiarygodnego Pracodawcy.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie tras aut ciężarowych na terenie Polski i Europy.
    • Dysponowanie ładunkami oraz autami w zakresie optymalizacji procesów.
    • Współpraca ze współpracownikami w procesie przyjmowania, realizacji oraz zakańczania zleceń spedycyjnych.
    • Wyliczanie dostępnego czasu pracy kierowców, analiza oraz wyszukanie najbardziej optymalnych rozwiązań dla kierowców.
    • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.
    • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami.
    • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności operacyjnej.
    • Analizowanie oraz archiwizowanie dokumentów.
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy, klientami oraz kierowcami.

    Oczekiwania:

    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Zdolności negocjacyjne.
    • Znajomość topografii Polski.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Znajomość branży transportu drogowego oraz morskiego.
    • Komunikatywność.
    • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.
    • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

    Mile widziane:

    • Znajomość branży kontenerów morskich.
    • Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz z zakresu czasu pracy kierowców.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Stałe miesięczne wynagrodzenie oraz atrakcyjną premię kwartalną.
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu.
    • Naukę od wysokiej klasy specjalistów.
    • Możliwość samodzielnej realizacji odpowiedzialnych zadań.
    • Pracę w doświadczonym zespole w przyjaznej atmosferze.
    • Atrakcyjny system benefitów (m. in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Obowiązek informacyjny dla kandydatów do pracy:
    Głównym Administratorem Danych Osobowych jest:
    BALTICON S.A. ul. Prof. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk,
    Dane zamieszczone w życiorysie będą przetwarzane w celu rekrutacji na powyższe stanowisko i będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji.
    Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą powinna zostać umieszczona w życiorysie lub zgłoszeniu rekrutacyjnym i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści, ich poprawiania, usunięcia, zaprzestania przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduję się na naszej stronie

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.