Oferta pracy

Planista Dystrybucji

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

TWOJE NOWE STANOWISKO PRACY:

Da Ci szansę wpływania na rozwój naszego biznesu poprzez dostarczanie kultowych produktów do odbiorców, którzy mają silna więź z naszymi markami. Dzięki rodzinnemu środowisku pracy i chętnym do pomocy współpracownikom będziesz w stanie doskonalić swoje umiejętności i osiągać rezultaty o jakich wcześniej nawet nie marzyłeś. Żaden dzień nie będzie taki sam . Będzie to ciekawe wyzwanie do pokonania, którego pomożemy Ci się przygotować tak abyś miał szansę się rozwijać.

TWOJE NOWE ZADANIA:

  • Przygotowywanie dziennych/tygodniowych/miesięcznych planów dystrybucji i nadzór nad ich realizacją;
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad planowania;
  • Odpowiadanie za prawidłowe wykorzystanie modułu planistycznego SAP / APO;
  • Zarządzanie powierzchnią magazynową i transportem w celu optymalizacji kosztów logistycznych;
  • Wykorzystanie modelu kosztowego SAP-APO Optimizer w celu optymalizacji sieci produkcyjnej i dystrybucyjnej;
  • Wspieranie w przygotowywaniu rocznych planów ABP, zgodnie z kalendarzem firmy;
  • Bieżące wspieranie przełożonego w codziennych obowiązkach, przygotowywanie raportów i śledzenie głównych wskaźników biznesowych.

CZY TO SĄ TWOJE TAJNE SKŁADNIKI?

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 2- letni stażu pracy w dziale Supply Chain, mile widziane doświadczenie w firmie z sektora FMCG;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office (MS Excel, Powerpoint);
  • Znajomość SAP (w szczególności modułu APO) - mile widziana;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów.

O TWOIM NOWYM ZESPOLE:

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 28 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC - jednego z największych producentów napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie ponad 600 milionom konsumentów wybranych marek, z gamy ponad 190 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.

Myślisz, że możesz być naszym sekretnym składnikiem?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy