Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista importu i co-man

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie zaopatrzenia materiałów oraz wyrobów gotowych poprzez zapewnienie odpowiedniego planowania produkcji i zaopatrzenia materiałów
    • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu i świeżości materiałów i wyrobów gotowych w odniesieniu do prognozowanego popytu
    • Koordynowanie procesu zapewnienia dostępności nowości oraz produktów promocyjnych w ramach planowanych aktywności marketingowych i sprzedażowych
    • Parametryzacja systemów planistycznych i magazynowych
    • Kontakty z przedstawicielami działu Sprzedaży, Finansów i współpracownikami innych części Łańcucha Dostaw w kraju i za granicą;

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Ukierunkowania na rezultat, inicjatywy i samodzielności w działaniu
    • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów
    • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi aplikacji MS Office (Excell)
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze Planowania Łańcucha Dostaw oraz znajomość systemów ERP (JDA)
    „Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.