Logo Pracuj.pl

Planista

KUŹNIA JAWOR SAO firmie

  • Jawor, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

KUŹNIA JAWOR SA

Kuziennicza 4

Jawor

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów produkcyjnych – krótko- i długoterminowych,
  • Kontrola i analiza terminowego przebiegu produkcji i poszczególnych faz projektu,
  • Monitorowanie i analiza poziomu zapasów komponentów,
  • Udział w projektach dotyczących udoskonalania procesów przepływu materiałowego oraz planowania produkcji,
  • Współpraca z działami Logistyki, Handlu i Produkcji,
  • Monitorowanie produkcji,
  • Raportowanie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze związanym z planowaniem w firmie produkcyjnej,
  • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność,
  • Znajomości pakietu MS Office (Excel) w stopniu zaawansowanym,
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji czasu.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania produkcją,
  • Znajomość systemu ERP.

To oferujemy

  • Umowę o pracę od 1-szego dnia,
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą co robią,
  • Premię zależną od Twojego zaangażowania i jakości pracy,
  • Poznanie procesów produkcyjnych od podstaw i dostęp do wewnętrznego rynku pracy,
  • Świeżą kawę,
  • Dofinansowanie do karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz Twoich wakacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Kuźnia Jawor to około 300-osobowy Zespół doświadczonych i zaangażowanych pracowników.

Jesteśmy specjalistami w kuciu i obróbce mechanicznej, i dzięki temu od ponad 40 lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.

W związku z naszym rozwojem, inwestowaniem w nowe technologie i ciągłym ulepszaniu produkcji, poszukujemy planisty.

Nasz proces rekrutacji

I – zbieramy i analizujemy CV – możesz je wysłać klikając przycisk "Aplikuj"

II – kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami

III – spotykamy się w siedzibie firmy, żeby pokazać z kim i z czym pracujemy

IV – przekazujemy informację zwrotną (również tę odmowną) oraz ostateczną decyzję

Planista, Kuziennicza 4, Jawor