Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista - Kontroler Produkcji

TOP Headhunters Paweł KowalczykO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Naszym Klientem jest renomowane międzynarodowe przedsiębiorstwo produkcyjne. Firma od wielu lat jest liderem w produkcji wyposażenia centrów logistycznych, magazynów i sklepów. W związku z dalszym, dynamicznym rozwojem poszukiwana jest osoba na stanowisko pracy:

  Zadania:

  • tworzenie w systemie SAP zleceń produkcyjnych;
  • planowanie produkcji w oparciu o posiadane zasoby i ustalony harmonogram realizacji zleceń produkcyjnych;
  • kontrolowanie terminowości realizacji zleceń produkcyjnych;
  • odpowiednie alokowanie zasobów Przedsiębiorstwa i kontrolowanie efektywności ich wykorzystania;
  • kontrolowanie i zabezpieczenie stanów magazynowych;
  • współudział w rozliczaniu kosztów i efektywności procesów produkcji;
  • tworzenie analiz i raportów;
  • współpraca z innymi działami Przedsiębiorstwa / współuczestniczenie w dalszym rozwoju Firmy.

Wymagania / oczekiwane kwalifikacje i kompetencje:

  • bardzo dobra znajomość SAP ;
  • praktyka w obszarze planowania, realizacji i nadzoru nad procesami produkcyjnymi i logistycznymi w zakładach produkcyjnych z procesami produkcyjnymi o charakterze głównie  gniazdowym - praktyczna znajomość procesów planistycznych;
  • wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie analiz danych i tworzenia raportów oraz wyciągania wniosków na podstawie analizy danych;
  • wyższe wykształcenie, najchętniej o specjalizacji w zakresie planowania i zarządzania produkcją lub procesami logistycznymi oraz minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe;
  • chęć do ciągłego pogłębiania wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Co oferuje Pracodawca:

  • pracę w renomowanej, międzynarodowej  Firmie, która od jest liderem w swojej branży;
  • atrakcyjne wynagrodzenie; stabilne zatrudnienie;
  • możliwości dalszego rozwijania własnych kompetencji zawodowych oraz możliwość awansu, także w międzynarodowych strukturach Firmy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapewniamy pełną poufność i dyskrecję.

Ogłoszenie archiwalne