Oferta pracy

Planista Łańcucha Dostaw (k/m)

Trenkwalder

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planu sieci dostaw, spełniającego oczekiwania klientów w całej globalnej sieci łańcucha dostaw, zgodnie ze standardowym procesem planowania,

  • identyfikowanie ryzyka/problemów i zarządzanie wyjątkami w ramach tygodniowego procesu planowania,

  • odpowiedzialność za zakupy, sourcing, współpracę z dostawcami,

  • optymalizacja procesów, oraz stałe podnoszenie jakości,

  • przestrzeganie procesów i procedur zgodnie z zdefiniowanym modelem operacyjnym.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • doświadczenie w firmie FMCG zarządzającej procesami planowania,

  • znajomość środowiska MS Office,

  • rozumienie procesów planowania,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne.

  • komunikatywność i otwartość na pracę w dużym zespole.

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP APO/ERP.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju w stabilnej, międzynarodowej organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy