Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Łańcucha Dostaw

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych oraz dostaw do klienta zgodnie z wymaganymi terminami zachowując optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnych.

    Kluczowe działania:

    • Planowanie produkcji na podległym obszarze produkcji
    • Prognozowanie wielkości produkcji i sprzedaży
    • Monitorowanie realizacji planu produkcji
    • Bilansowanie zdolności produkcyjnych
    • Dzienne planowanie produkcji, zamawianie materiałów i komponentów
    • Koordynacja dostaw materiałów i komponentów
    • Współpraca z firmami transportowymi i wyznaczonymi agencjami celnymi w zakresie dostarczanych materiałów i komponentów
    • Współpraca z magazynem centralnym przy koordynacji wysyłek do klientów
    • Współpraca z przedstawicielami klienta po stronie Sales Unit
    • Sporządzanie i nadzorowanie Supply Channel Profile dla dostawców
    • Współpraca z liderami kanałów
    • Rozwój koncepcji Łańcucha Dostaw w fabryce
    • Udział w procesie analiz zapytań ofertowych

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie na stanowisku Planista Łańcucha Dostaw w branży metalowa, automotive, produkcja seryjna
    • Wykształcenie wyższe
    • Samodzielność
    • Umiejętność podejmowania decyzji
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Praktyczna umiejętność opracowywania analiz
    • Znajomość Systemów Zarządzania Jakością i EHS oraz Kodeksu Postępowania
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    Benefit MultiSport.
    Opieka medyczna Medicover.
    Zatrudnienie na umowę o pracę.

    Każdemu pracownikowi przysługuje premia regulaminowa 10% kwoty wynagrodzenia brutto / miesiąc.
    Dodatkowo, każdy pracownik otrzymuje dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego.

    Jesteś zainteresowany/a?

    Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się poniżej.