Oferta pracy

Planista Łańcucha Dostaw

Polska Grupa Lotnicza

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dostępności produktów – planowanie zapasu, składanie i kontrola zamówień, tworzenie harmonogramów zakupów poszczególnych materiałów

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami

  • Analiza i przygotowanie planów załadunkowych dla poszczególnych rejsów i typów statków powietrznych

  • Planowanie alokacji zapasu pomiędzy destynacjami zagranicznymi i krajowymi

  • Optymalizacja rozwiązań wpływających na efektywność łańcucha dostaw

  • Koordynowanie tworzenia i utrzymywania danych podstawowych wykorzystywanych w obszarze łańcucha dostaw

  • Udział w procesie wprowadzania nowych produktów

  • Tworzenie baz danych i raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomiczne, logistyczne, matematyczne)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku planistycznym

  • Umiejętności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, szczególnie Power BI

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • Współpracę w ramach kontraktu B2B

  • Ciekawe projekty z dostawcami usług w portach zagranicznych

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w wyjątkowej branży lotniczej

  • Bogaty pakiet świadczeń, socjalnych, w tym bilety lotnicze na wszystkie rejsy LOT-u

  • Miłą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi