Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Planista logistyki i produkcji – branża techniczna

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zespołu osoby na nowe stanowisko.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji.

  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego.

  • Planowanie dostaw.

  • Dbanie o zaopatrzenie w podzespoły.

  • Nadzór nad stanami magazynowymi i transportem.

  • Współpraca z klientami celem zapewnienia dostaw w terminie.

  • Podejmowanie działań na rzecz optymalizacji kosztów.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2.

  • Dobra znajomość MS Office – w szczególności MS Excel;

  • Dobra organizacja pracy.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • Pracę w zgranym zespole, gdzie doceniany jest wkład pracy każdego członka zespołu – ważna jest współpraca, wsparcie, budowanie relacji, przyjazna atmosfera. Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie stawiającej na innowacje, nowoczesne technologie.

  • Współpracę z doświadczoną kadrą specjalistów.

  • Współpracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów.

  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery.

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej o profilu przemysłowym technicznym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinasowanie do posiłków oraz inne.

  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinasowanie do posiłków oraz inne.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy