Oferta pracy

Planista logistyki i produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zespołu 2 osoby na nowe stanowiska.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji.

  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego.

  • Planowanie dostaw.

  • Dbanie o zaopatrzenie w podzespoły.

  • Nadzór nad stanami magazynowymi i transportem.

  • Współpraca z klientami celem zapewnienia dostaw w terminie.

  • Podejmowanie działań na rzecz optymalizacji kosztów.

Wymagania pracodawcy

  • DOŁĄCZ DO ZESPOŁU JEŚLI:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znasz język angielski na bardzo dobrym poziomie.

  • Znasz pakiet MS Office na bardzo dobrym poziomie.

  • Jesteś bardzo dobrze zorganizowana/y.

  • Cechuje Cię umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.

  • Cechuje Cię umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Jesteś nastawiona/y na rozwój, zdobywanie nowych umiejętności.

  • Cenisz sobie stabilną pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej o profilu przemysłowym technicznym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinasowanie do posiłków oraz inne.

  • Pracę w międzynarodowym, innowacyjnym środowisku.

  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery.

  • Udział w prestiżowych projektach.

  • Bardzo dobre warunki pracy.

  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy