Oferta pracy

Planista magazynowy

BBK S.A. (właściciel marki home&you)O firmie

  • Botaniczna 9, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

Botaniczna 9

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • analiza planowanego obciążenia magazynu,

  • definiowanie koniecznych zasobów pracowniczych i budowanie grafików pracy w oparciu o plan obciążenia magazynu,

  • określanie założeń budżetowych w zakresie obciążenia magazynu i wymaganych zasobów pracowniczych,

  • przygotowywanie planów realizacji zamówień,

  • sporządzanie rejestrów KPI, analiza wydajności magazynu,

  • obsługa i rejestracja operacji/transakcji magazynowych,

  • opracowywanie raportów magazynowych,

  • współpraca z wewnętrznymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość i zrozumienie procesów magazynowych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),

  • umiejętność logicznego myślenia, szybkiego uczenia się i łączenia faktów,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań oraz optymalizacji procesów,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie do powierzonych zadań,

  • chęć stałej współpracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (po okresie próbnym trwającym 3 m-ce),

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stażu pracy,

  • premię miesięczną w oparciu o wskaźniki wydajnościowe,

  • przyjazną atmosferę pracy zespołowej, jak w "home",

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość przystąpienia do karty Multisport

Bezapelacyjny lider w branży wnętrzarskiej w Polsce

Biznes lokalny założony i prowadzony przez rodzinę

Kreatywni ludzie, którzy pracują nad ciekawym asortymentem

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Bacznie śledzimy nowe trendy w branży wnętrzarskiej, nie boimy się przy tym także kreować własnych – zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, aby tworzyć oryginalne kolekcje ozdób, tekstyliów i domowych akcesoriów dla naszych marek: home&you oraz Essex.

Przewiń do profilu firmy