Ta oferta pracy jest nieaktualna od 524 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Materiałowy

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. W Polsce firma zatrudnia obecnie ponad 4 tys. pracowników w trzech zakładach oraz centrum technicznym. Inżynierowie od lat wymieniają Delphi w czołówce pracodawców, dla których chcieliby pracować.

    Zakład w Gdańsku zajmuje się produkcją przełączników do samochodów.

    W związku z dalszym rozwojem, do naszego zakładu w Gdańsku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PLANISTA MATERIAŁOWY
    (Dział Logistyki)
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki:

    • współpraca z dostawcami oraz pracownikami różnych departamentów Delphi w celu uzyskania maksymalnej satysfakcji klientów
    • zapewnienie danych (wprowadzanie, aktualizacja) niezbędnych dla planowania materiałowego, planowania produkcji i zapasów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowana logistyka lub zarządzanie
    • wiedza z zakresu logistyki, zarządzania i produkcji
    • wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • konieczna dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie wystarczającym do bieżącej komunikacji w sprawach zawodowych)
    • znajomość języka niemieckiego lub innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie w pracy systemem MRP/ERP, znajomość Ms Excel oraz łatwość poruszania się w systemach informatycznych
    • komunikatywność, sumienność, zdolności analityczne, orientacja na wyniki oraz bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • system premiowy
    • pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. dofinansowanie do wypoczynku, atrakcje dla dzieci itp.) oraz bezzwrotne wsparcie finansowe w przypadku trudnej sytuacji rodzinnej
    • możliwość uczestnictwa w programie kart sportowych umożliwiający korzystanie z zajęć sportowych i rekreacyjnych na terenie całej Polski
    • grupowe ubezpieczenie pracownicze
    • prywatna opieka medyczna dla pracowników oraz ich rodzin
    • możliwość rozwoju umiejętności i udziału w ciekawych projektach
    • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku pracy i atmosferze pozwalającej na innowacyjne podejście do realizowanych zadań
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).