Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista Materiałowy

JAC PRODUCTS POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Od ponad 50 lat JAC Products projektuje, konstruuje i wytwarza produkty tak unikalne, jak potrzeby Klientów. Specjalizujemy się przede wszystkim w projektowaniu i produkcji systemów bagażników dachowych dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego.

JAC Products Poland w Gliwicach jest pierwszym zakładem JAC Products w Polsce, a drugim w Europie. Produkcję rozpoczęliśmy w marcu 2020 roku, jesteśmy w fazie bardzo intensywnego rozwoju i rozbudowy parku maszynowego, portfolio Klientów oraz tworzenia zespółu który zapewni sukces inwestycji wynoszącej 62 mln złotych.

Do naszego zespołu specjalistów poszukujemy osoby, której podstawowym zadaniem będzie zapewnienie nieprzerwanej produkcji poprzez prawidłowe zarządzanie stanem magazynowym komponentów i materiałów produkcyjnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do codziennych obowiązków Planisty Materiałowego w JAC Products należy między innymi:

  • Przygotowanie cotygodniowej prognozy na następne 6-12 tygodni dla dostawców
  • Nadzorowanie zamówień i przyjęć materiałów oraz kontrola zapasów poszczegółnych Jednostek Biznesowych, w tym wprowadzenie do systemu MRP
  • Utrzymanie aktualnych paramatrów w systemie MRP (czas relizacji, zapasy bezpieczeństwa, zmniejszenie zapasów itp.)
  • Regularna weryfikacja B.O.M. jednostek biznesowych w systemie MRP pod kątem poprawności danych i potwierdzenia płatności

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?

Pracujemy w młodym, zaangażowanym zespole, w którym każdy cechuje się wysoką samodzielnością, umiejętnością organizacji pracy własnej i współpracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku. Zależy nam aby zgłaszający się Kandydaci  wyznawali podobne wartości, a ponadto posiadali:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, zarządzanie produkcją i pokrewne)
  • Min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu stanami magazynowymi komponentów i materiałów w zakładzie produkcyjnym (w tym min. 3 lata w branży automotiove)
  • Doświadczenie w zlecaniu transportów drogą lądową, morską i lotniczych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętnośc pracy na wskaźnikach KPI

CO OFERUJEMY?

  • Stabline zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w środowisku międzynarodowym (Polska, Portugalia, USA)
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji - lokalnie i globalnie

Ogłoszenie archiwalne