Logo Pracuj.pl

Planista Materiałowy

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Godzikowice (pow. oławski)
    Godzikowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i analiza poziomu zapasów surowców
  • Prowadzenie procesu MRP w celu zapewnienia ciągłości dostaw
  • Tworzenie i zarządzanie prognozami zapotrzebowania materiałowego
  • Przygotowywanie zestawień i raportów (stany magazynowe, rotacje materiałów, etc.)
  • Bieżący monitoring kluczowych KPI’s w obszarze logistyki
  • Ścisła współpraca z dostawcami w zakresie dostępności materiałów
  • Współpraca z planistą produkcji w zakresie dostępności materiałów oraz sygnalizowanie braków materiałowych

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość systemu SAP oraz MS Office (w tym Excel)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru logistyki
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Dokładność i umiejętności analityczne
  • Orientacja na wyniki

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży automotive

To oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju i kariery
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Eberspächer
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Planista Materiałowy, Godzikowice (pow. oławski)