Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista Materiałowy (K/M)

CONSEA POLANDO firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutacyjną wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 4143. Posiadamy swoje biura we Włoszech, w Chinach, Meksyku, Brazylii, USA i w Polsce.

Dla naszego Klienta, producenta i dostawcy komponentów motoryzacyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Budowanie baz danych w Excelu.
  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego oraz opakowań z uwzględnieniem poziomu zamówień, planów produkcyjnych oraz planów prototypowni.
  • Kalkulacja zamówień (przeliczanie wymaganych ilości).
  • Potwierdzanie warunków zamówienia z dostawcami (ilość, termin dostawy, warunki transportu).
  • Zamawianie materiałów do produkcji.
  • Zapewnienie ciągłości dostaw komponentów przy utrzymaniu optymalnego poziomu zapasów.
  • Bieżące kontrolowanie, analizowanie i monitorowanie zapasów oraz wszelkich innych danych dotyczących zamówień.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub pokrewne.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Doskonała znajomość pakietu MS Excel.
  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością danych.
  • Płynna znajomość j. angielskiego (min. B2) ze względu na stały kontakt z dostawcami (za granicą) oraz pracownikami innych działów w ramach Grupy.
  • Doskonałe umiejętności analityczne.
  • Umiejętność prognozowania.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Opiekę medyczną Lux Med. w pełni płatną przez pracodawcę.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • System bonów dla pracowników.
  • Pracę w systemie jednozmianowym.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznej nowotworzonej organizacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

KLAUZULA:

Wysyłając swoje CV wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Consea Poland Sp. z. o.o. swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Pani/Panu, proszę ich nie zamieszczać w swoich dokumentach. Pani/Pana zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Może Pani/Pan ją cofnąć w dowolnym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Consea Poland Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Jeżeli chce Pani/Pan brać udział w rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także na inne stanowiska, które mogą być prowadzone w przyszłości przez naszą firmę proszę koniecznie załączyć w swoim CV klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym procesie rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Consea Poland Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Ogłoszenie archiwalne