Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Materiałowy - Material Planner

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Polaris Polska w Opolu jest jedynym w Europie, produkującym innowacyjne pojazdy terenowe marki Polaris w Europie. Z naszej nowoczesnej, pracującej zgodnie z najwyższymi standardami fabryki, wyjeżdżają gotowe pojazdy typu all terrain vehicle (SPOTSMAN, SCRAMBLER, ACE) oraz side by side (RAZOR, RANGER, GENERAL). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów i fanów powersports, dbamy o ich wysoką jakość od fazy projektowania do fazy testowej.  Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i komunikację, tworząc profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

    Obecnie poszukujemy osóby na stanowisko:

    Planista Materiałowy / Material Planner
    Miejsce pracy: Opole

    Podsumowanie:

    Planista odpowiedzialny jest za planowanie, zamawianie i nadzór nad terminową wysyłką komponentów, a w razie konieczności przyspieszanie dostaw, w pełnym zakresie procesu planowania i montażu oraz za utrzymywanie odpowiednich wskaźników rotacji zapasów i weryfikację zgodności zapasów z rzeczywistością.

    Obowiązki pracownika:

    • Nadzorowanie zamówień do zewnętrznych dostawców i pozostałych fabryk koncernu.
    • Praca w systemie MRP w celu zapewnienia dostępności materiałów oraz przypisanych komponentów.
    • Analizowanie zapasów w celu eliminowania nadmiernych stanów zapasów lub zwiększenie wskaźnika rotacji.
    • Proponowanie i wdrażanie procedur gwarantujących płynność operacji produkcyjnych i zgodność stanów zapasów w systemie z rzeczywistością.
    • Aktywne zarządzanie dostawcami i nadzorowanie wskaźników opisujących ich działanie.
    • Rozwiązywanie/monitorowanie problemów z dostawami oraz zamówień na wyroby pilotażowe/pilne/.
    • Codzienna współpracy z zespołami logistyki, jakości, zakupów, produkcji i inżynierii.

    Wiedza i Umiejętności

    • Wykształcenie wyższe (techniczne / logistyka i pokrewne).
    • Doświadczenie pracy w środowisku produkcyjnym, na podobnym stanowisku.
    • Zdolność do efektywnej pracy wielozadaniowej, samodzielnej organizacji pracy, szczegółowość.
    • Umiejętność zwięzłej i jasnej komunikacji w mowie i piśmie z uwzględnieniem różnic kulturowych.
    • Biegła znajomość języka angielskiego. Znajomość innych języków opcjonalnie.
    • Znajomość systemów MRP/ERP.
    • Zdolność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access & Outlook).

    Co oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagordzenie + roczny bonus + dodatek relokacyjny.
    • Prywatne ubezpieczenie na życie.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Zakładowy Findusz Świadczeń Pracowniczych (wczasy pod gruszą, dodatki świateczne).
    • Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku ludzi z dużą szansą na rozwój osobisty.
    • Codzienny kontakt z pojazdami wykorzystywanymi w sporcie i off-road (Możliwość korzystania z naszych pojazdów po godzinach pracy bezpłatnie).

    Jeśli jesteś zainteresowany/na, bardzo prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą zgodą:

    Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub innych dokumentach dołaczonych do CV, do celów przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie przez firmę Polaris Poland Sp. z o.o. z siedzibą w 45-837 Opole, ul. Wspólna 12. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Polaris Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

    Aplikacje bez załączonej nowej klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polaris Poland Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Wspólna 12, 45-837 Opole, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.