Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Materiałowy

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w produkcji maszyn budowlanych, poszukujemy osób chcących rozpocząć swoją karierę zawodową w rozbudowywanym dziale Zakupów Globalnych na stanowisku:

    Miasto: Sosnowiec
    Region: śląskie
    PM/06/DPM/MG

    Obowiązki:

    • Tworzenie harmonogramów do dostawców na podstawie planu produkcyjnego
    • Nadzór nad prawidłowością realizacji harmonogramu dostaw detali
    • Nadzór nad prawidłowością przyjęcia dostaw do systemu SAP
    • Organizowanie transportu detali od dostawców pod kątem minimalizacji kosztów
    • Sprawdzanie oraz merytoryczne zatwierdzanie faktur transportowych
    • Nadzór oraz rozliczanie stanów magazynowych
    • Kontrola obiegu palet specjalnych wysyłanych do dostawców
    • Rozliczanie rocznej inwentaryzacji detali na magazynie
    • Uczestnictwo w tworzeniu oraz nadzór nad przestrzeganiem procesu PFEP
    • Uczestnictwo w tworzeniu oraz przestrzeganiu instrukcji pakowania detali
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem reklamacji detali

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane specjalności: logistyka, transport)
    • Znajomość procesów produkcyjnych i logistycznych
    • Znajomość komputerowego systemu sterowania przepływem materiałów SAP
    • Podstawowa znajomość narzędzi Lean i 6Sigma
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność
    • Znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
    • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
    • Praca w międzynarodowym dziale zakupów
    • Współpracę z międzynarodowym zespołem wysokiej klasy specjalistów
    • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Sun Sun

    Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.