Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Nowych Wdrożeń

  • Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • Specjalista
  • 14.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Safran jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wysokich technologii dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Koncern zatrudnia ponad 58 000 Pracowników w około 300 zakładach, centrach rozwojowych i biurach konstrukcyjnych na całym świecie.

Safran Transmission Systems Poland w Sędziszowie Małopolskim k. Rzeszowa produkuje najwyższej klasy przekładnie mocy do samolotów Boeing i Airbus.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PLANISTA NOWYCH WDROŻEŃ
Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

Główne zadania:

  • koordynowanie prac związanych z realizacją planu produkcji nowych wdrożeń i programów firmy (tworzenie harmonogramów, analiza kosztów itp.)
  • bieżąca weryfikacja realizacji założonych celów nowych wdrożeń
  • aktywna współpraca z kluczowymi dla projektu pionami firmy (produkcyjnym, technologicznym, jakości)
  • zarządzanie ryzykiem i zmianami w projekcie
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • prowadzenie analiz i sprawozdawczości na potrzeby klienta oraz Spółki
  • kontakt z klientem (telekonferencje, wyjazdy służbowe, audyty)
  • wykonywanie prac związanych z wymaganiami Grupy np. ocena IPC, analizy ryzyka

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony (zastępstwo)
  • Szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji o wysokich standardach
  • Ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy

  Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum rocznego letniego doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej w zakresie koordynowania wdrożeń produktów
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint)
  • wskazana znajomość MS Project
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • zdolności analitycznych
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • inicjatywy w działaniu i proponowaniu usprawnień w zakresie realizowanych procesów
  • asertywności

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku „Aplikuj teraz” na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."