Ta oferta pracy jest nieaktualna od 421 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Duni Poland Sp. z o.o. w Poznaniu jest firmą produkcyjną wchodzącą w skład szwedzkiego koncernu w branży jednorazowych artykułów dekoracyjnych używanych do nakrycia stołu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na powyższe stanowisko.

    Zadania:

    • Planowanie produkcji z uwzględnieniem zapotrzebowań i możliwości produkcyjnych
    • Monitorowanie realizacji bieżącej produkcji i jej raportowanie
    • Udział w procesowych projektach optymalizacyjnych
    • Udział w planowaniu dostaw materiałów celem zapewnienia ciągłej ich dostępności do produkcji
    • Wystawianie i monitorowanie zamówień do dostawców
    • Utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów
    • Współpraca z innymi działami w firmie (również w innych krajach)

    Wymagane kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w dziale planowania lub zaopatrzenia w firmie produkcyjnej
    • Doświadczenie w pracy z systemem zintegrowanym (np. SAP moduły planistyczne, SAP APO)
    • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna praca, udział w projektach międzynarodowych)
    • Zdolności analityczne
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
    • Otwartość i komunikatywność

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole
    • Elastyczny czas pracy
    • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny w firmie Medicover lub Luxmed
    • Bogaty system premiowania (premie miesięczne i roczne)
    • Dodatkowy urlop dla pracowników, którzy wiążą się z nami na dłużej
    • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową NNW, fundusz emerytalny w firmie Allianz
    • Kantynę z dofinansowanymi ciepłymi posiłkami (otwarcie w czerwcu 2017)
    • Wspieranie finansowe aktywności sportowych oraz możliwość korzystania z miejsc na wypoczynek i regenerację sił (wyciszone strefy relaksu oraz pokój gier zespołowych)
    • Sklepik firmowy z artykułami Duni w korzystnych cenach

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego klikając przycisk Aplikuj. Prosimy o zamieszczenie nr referencyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez Duni Poland Sp z o.o.